Прокат велосипедів у Львові стає доступнішим

PDF Друк
Середа, 14 січня 2015, 12:17

сірий велосипедСклад в цю ідею зробили дві український компанії та одна німецька. Саме їм належить сама думка - створити у Львові муніципальний прокат велосипедів. Для розвитку цього проекту міська рада Львова погодилася взяти на себе частину обов'язків, а саме бюрократичні проблеми.

Це стало можливим завдяки гранду, який виграли автори ідеї у німецької компанії. Цей конкурс проводився завдяки фонду Німеччини. За результатами, фонд зобов'язується допомогти з обладнанням. А ось гроші, тобто інвесторів автори повинні самостійно знайти на території своєї країни. Для стартапу групі потрібно 155 тисяч євро. Це послужить запуску п'яти станцій по місту. Всього для початку вони планують запустити 55 велосипедів і самостійно створити 70 місць для паркування.

При хорошому розкладі, ці перші станції вже цього літа почнуть свою роботу. А на даний момент вирішуються соціальні питання. За допомогою опитувань мешканців міста з'ясовують, де найзручніше було б організувати станції. Після того, як точно визначиться, де ж найкраще поставити станції, будуть написані заявки до міської Ради.

Якщо проект буде успішним і фінансування буде дозволяти, автори планують побудувати ще 20 точок по місту. Вони ставлять перед собою і більш далекі цілі - до 2019 року таких точок має бути близько 60.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити