Як взяти кредит без застави?

PDF Друк
Середа, 13 червня 2018, 16:53

Взяти в борг без застави - один з найпопулярніших видів кредиту. Це не дивно, адже відсутність необхідності закладати цінні речі і можливість швидко отримати кредит готівкою приваблює більшість тих, кому потрібні гроші. І зовсім не так зручно закладати своє майно або цінні речі, щоб дати гарантію того, що ви повернете кошти.

Як можна отримати кредит без застави для бізнесу?

Для початку потрібно вибрати банк, в якому ви отримаєте найбільш оптимальні умови. Найкраще знайти ресурс, де будуть зібрані безліч пропозицій від різних банків, переглянувши які, ви зможете вибрати найоптимальніші варіанти.

Після цього необов'язково зупинятися тільки на одному з банків. Ви можете подати заявки відразу в кілька установ, адже не кожен банк готовий дати гроші в борг. Хтось може відмовити, а інші банки можуть погодитися. Тому потрібно не розраховувати на один банк, а продумати кілька варіантів.

До речі, один з видів кредиту готівкою без застави - гроші на картку. Він стає все більш популярним, так як по такій позиці гроші можна отримати протягом години.

Необхідні документи

Для отримання коштів від банку за допомогою такого кредиту необхідно надати два документи - посвідчення особи і довідка про доходи. Однак в залежності від програми і банку, який ви виберете, набір документів може бути різним.

Чим більша кількість грошей, які ви хочете взяти, тим більше документів може від вас вимагатиметься, або ж тим вище будуть відсотки за кредит. Це цілком логічно - вимоги підвищуються в міру того, наскільки багато коштів ви хочете взяти в заставу.

Найбільш швидкі і прості по оформленню кредити найчастіше мають найбільшу ставку по відсотках. Але взагалі, кредит без застави може отримати навіть пенсіонер.

Ще в деяких банках необхідною умовою може стати обов'язковий трудовий стаж, або ж постійна реєстрація за місцем проживання. Особам, які не досягли 21 року, важкувато буде знайти установу, готове видати кредит без застави. Тому зверніть увагу на такі нюанси.

Крім основної інформації, яку вам необхідно надати банку, грає важливу роль ваш щомісячний дохід - адже від нього залежить ваша платоспроможність. Враховується також показник того, як щомісячний платіж буде співвідноситися з вашим доходом, тобто, яку частину від нього буде забирати займ. Зазвичай співвідношення щомісячного платежу до зарплати становить від 50 до 60%, але це стосується тільки кредиту без застави. Для інших видів кредитування діють свої умови.

Як уже згадувалося раніше, при оформленні кредиту з мінімальним набором документів він обійдеться набагато дорожче, тому обов'язково потрібно звертати увагу на процентну ставку.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж