Чому продаж квартир у Львові користується попитом?

PDF Друк
Неділя, 16 червня 2019, 10:55

Львів — одне з найпопулярніших міст в Україні, культурний центр і столиця фестивального життя. Кожного року у цьому місті проводиться вісімнадцять значущих фестивалів, тобто частіше, ніж по одному на місяць. Якщо додати до цього стрімкі темпи економічного розвитку, стає зрозуміло, чому це місто стає все більш популярним для внутрішньої міграції. Саме сюди стікаються з усіх областей Західної (і не тільки) України.

Зростає попит на купівлю і продаж квартир у Львові. Високі ціни, що ростуть на фоні популярності міста, досить істотна диференціація районів за атмосферою та інфраструктурою, специфіка житлового фонду — все це робить питання купівлі житла тут досить непростим.

Багато варіантів, а кращий — один

Львів має досить різноманітний ринок житла. Є будинки, що залишилися ще з часів Австро–Угорської імперії, є польський спадок, а також будинки, що були збудовані в останні десятиліття ХХ сторіччя. Останні роки розвивається й ринок новобудов європейського рівня.

Та попри таке різноманіття саме останній сегмент має найбільший потенціал стати популярним. Причин є кілька:

  • Парадоксально, але саме новобудови можна знайти у зручних районах міста, які є ближчими до його центру. Будинки другої половини ХХ століття будувалися на окраїнах, які зараз перетворилися на спальні райони. Зручне місцеположення є й у «Щасливий» PLATINUM, адже район, де створюється цей проект, обіцяє стати економічним центром міста, а йти до Оперного театру звідти лише 25 хвилин.
  • Якість у всьому. Всі проекти компанії «НоваБудова» відзначаються якістю, але «Щасливий» PLATINUM — це житловий комплекс бізнес–класу. Дійсно великі просторі кімнати і використання кращих матеріалів (монолітні залізобетонні плити як основа будівлі, керамоблок для зовнішніх стін тощо) — це лише деякі принади.
  • Компанія «НоваБудова» пропонує стати її клієнтами на довготривалій основі. Вона продумує послуги служби охорони, нагляд за під’їздами, систему відеоспостереження, послуги власного відділу ремонту. Після продажу квартири у Львові співпраця з інвесторами лише починається.

Додаткові переваги

Умови угоди є вигідними: можливість розтермінування, можливість взяти участь в акціях, які регулярно проводить компанія тощо. Крім того слід сказати про:

  • підземний паркінг, де машини завжди у безпеці;
  • наземну гостьову парковку;
  • дитячий майданчик;
  • можливість придбати квартиру з великим зовнішнім простором на третьому поверсі;
  • комерційні приміщення, які вже можна придбати, а в майбутньому використати їх для розміщення своїх офісів.

Продаж квартир у Львові в новобудовах користується попитом, важливо інвестувати у той варіант, де все продумано.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж