Як відкрити свою власну торгову марку?

PDF Друк
П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:12

На сьогодні люди стикаються з такими проблемами, як посягання на інтелектуальну власність з боку сторонніх людей. При цьому, практично жоден з потерпілих не знає, що він має офіційне право звернутися до суду і його заява буде схвалена, якщо він доведе факт створення конкретного твору. Патентно юридична компанія пропонує широкий спектр послуг в галузі захисту інтелектуальної власності. Основне завдання, яке стоїть перед фахівцями такої організації, - надання повної консультаційної підтримки своїм замовникам. Якість роботи працівників не залежить від завантаженості, складності питання або просто настрою. А перевага віддається тим конторам, які надають дану послугу абсолютно безкоштовно, щоб завоювати довіру клієнтів.

Як всім відомо, що область інтелектуальної власності, є досить специфічним напрямком в юриспруденції. Навіть якщо клієнти надумають оформляти всі документи для подачі заявки самостійно, з будь-якого отримають відмову з боку державного органу, що видає патенти. Це може бути неправильний підбір найменування торгової марки або невірний розмір державного збору. В результаті замовник не отримає узгоджену експертизу.

Найчастіше фахівці такої компанії володіють повним пакетом інформації, що стосується сфери інтелектуальної власності. Основними видами діяльності патентної організації є: створення логотипу, бренду, домену та ін. На даний момент оформлення торгової марки здійснюється за міжнародною процедурою, але тільки після того, як на руках у клієнта буде знаходитись український офіційний документ, що підтверджує зареєстровану торгову марку. Така закономірність пов'язана з тим, що базовий знак і подача заявки міжнародного зразка повинні взаємодіяти між собою. Якщо в Україні клієнт не отримає позитивну відповідь, то й за кордоном його запит не задовольнять.

Такі компанії також мають на своїх сайтах онлайн-калькулятор, за допомогою якого можна самостійно ознайомитися з орієнтовною вартістю оформлення предмета інтелектуальної власності. У цьому розділі вказується бажаний термін отримання патенту, вид торгової марки (образотворча, словесна, комбінована), кількість класів, кольорове оформлення торгової марки. Знайти відповіді на всі питання можна у менеджерів організації, або написав електронний запит на поштову скриньку. Після отримання патенту його можна оформлювати договір на передачу торгової марки контрагентам.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж