Як полегшити ЗНО? Підготуйтесь

PDF Друк
П'ятниця, 25 грудня 2015, 10:50

Це видається прописною істиною, але якщо ми тверезо розглянемо на що витрачає більшість часу школяр, в котрого на носі висить ЗНО, дійдемо до висновку, що більша частина часу йде на те, щоб відволіктись від думок та відпочити від підготовки. Це нагадує першачка, якого заставляють читати буквар, а в нього в думках тільки комп'ютерні ігри. Складається враження, що підготовка до зно покликана не збільшити чи систематизувати знання, а перевірити психічну стійкість майбутнього студента. І як найважливішим в лікуванні інколи є профілактика, так і в контексті незалежного тестування — найважливіше підготовка. Хороший вибір літератури для підготовки є в інтернет-магазині "Букварик".

Підготовка

Звісно ж, учень може й самостійно готуватись до тестування. Для цього йому потрібна лише самодисципліна, розпорядок дня, схильність до систематичності мислення та готовність починати від самих початків науки, навіть якщо вона йому здається зрозумілою. Ще одним із способів є знаходження компаньйона, тобто іншого учня який теж готується і таким чином — конкуренція, взаємна мотивація. Як бачимо ми в дійсності чи учні рідко наділені такими якостями чи батькам спокійніше коли хтось контролює їх дитя — репетиторство, зростає.

Репетитор

Знайти репетитора, незалежно від дисципліна, не складно. Звісно ж тут є свої ризики, наприклад імовірність низької кваліфікації обраного фахівця, до такої міри, що вона може бути нижчою ніж у шкільного вчителя. В такому випадку і ефективність буде мізерна і гроші витрачені задарма. Краще звертатись до того кого вам рекомендували, а якщо такої можливості немає — уточнювати місце роботи. Тут, до речі, є ще один аспект — відірваний від шкільного процесу педагог, навіть обдарований, може бути елементарно не в курсі навчальних тенденцій, що у контексті ЗНО вкрай важливо.

Потрібно зробити вибір, чи звертатись за допомогою чи надати учню можливість самостійно опрацювати необхідний обсяг. Обидва варіанти можливі, якщо вчасно розпочати ними займатись.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж