Запущений процес прийняття Е-квитка у Львові

PDF Друк
П'ятниця, 16 січня 2015, 19:21

жовтий український автобусВже через два роки у Львові повинні увійти в ужиток єдині електронні квитки. Він буде поширяться на весь громадський транспорт. Тепер на весь міський транспорт (тролейбуси, трамваї і навіть маршрутки) будуть встановлені електронні системи, які будуть поповнюватися пасажирами. Водії будуть тільки вести транспорт і більше нічого.

Багато в місті вважають, що реалізувати цей проект в місті досить складно, якщо не неможливо взагалі. Хоча недовіра проявляється не до самої системи, а тому наскільки це буде зручно у використанні і процесі пристосування.

Плани про створення цієї системи у Львові виникли ще в 2012 році. Тоді був призначений термін на півроку для реалізації, але плани змінилися, і проект був відкладений. Зараз про нього заговорили знову.

На даний момент Львів вже має реальні пропозиції від 11 українських та іноземних компаній. Шість з них вже конкретно описали свої технології і представили їх влада міста. До кінця січня вже кожна компанія представить свої пропозиції і почнеться конкурс, за підсумками якого виберуть найкращий варіант.

Депутати розповідають, що більша частина компаній хоче просто продати іноземне обладнання. Їх презентації також зосереджені на тому, що б якнайкраще представити товар. Дуже мало уваги приділяється процесу переходу на нову систему.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити