По львівській дитячій книзі закордонні майстри написали гру

PDF Друк
П'ятниця, 23 січня 2015, 15:46

львівські книжкиДля iPhone and iPad випущено додаток, який створено з дитячої книги, випущеної «Видавництво Старого Лева». Гра називається «Антоміми» відповідно до назви книги. Зараз вона тільки англійською мовою. Проте обіцяють через кілька тижнів зробити версію українською мовою. У майбутньому планують зробити її і для платформи Андроїд.

Гра, як і книга, спрямована на допомогу дітям у вивченні нових слів. Вона займається одночасно і загальним розвиткуомі конкретного вивченням слів. З дитиною спілкуються милі монстрики, які показують цікаві картинки і спілкуються безпосередньо з дитиною.

Гра розділена на кілька частин. Всього з дитиною спілкується дванадцять пар героїв. Але малюк може створити і власного чудика. Також є дуже цікавою вправа для розвитку пам'яті. Творча група, яка створювала гру вважає її дуже високого рівня. Адже завдяки тому, що в її основі лежить книга, герої наповнені й мають історію життя.

У грі, як і книзі, велика увага приділяється спілкуванню героїв і грає. За допомогою картинок підбираються антоніми. Творці сподіваються привернути до додатка не тільки українську публіку, але й закордонних батьків разом з малюками.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити