Смарт район від Естонії у Львові

PDF Друк
Вівторок, 04 жовтня 2016, 08:48

Львів планує співпрацювати з Естонією в будівництві технопарку. Естонці вважають, що це дасть нові можливості Львову. В першу чергу це будуть нові робочі місця. Також такий парк буде запрошувати все більше і більше нових туристів.

«У нас в Естонії багато чого зроблено за такою технологією. Це дає можливість створити автоматизований район, який майже не потребуватиме людської допомоги. Діти та дорослі на всі 100% оцінять такий вклад в рідному місті. Також туристи будуть також з цікавість відноситись до нового об’єкту. Інвестувати у Львів буде дуже вигідно для економіки. Українці також інвестують в Естонію. Це хороший знак для міцної співпраці», - ділиться Ґертом Антсу посол Естонії в Україні.

Міський голова Львову зазначив, що в цей проект будуть вкладати також відомі компанії: Nestle, Carlsberg та інші. Мер міста вважає, що таке нововведення підніме місто ще на декілька щаблів вище в рейтингу українських міст. Адже нанотехнології є далеко не всюди. Також є статистика, що у Львові почав все більше розвиватись ІТ-бізнес. Такі показники показують індустрія туризму та ділового туризму.

Тож зовсім скоро, як обіцяють представники Естонії, львів’яни та туристи зможуть насолоджуватись новим проектом, а також очікувати нових ідей.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити