Почався прийом наукових робіт у Львові

PDF Друк
Середа, 19 жовтня 2016, 11:22

Від 18 жовтня можна надсилати заявки на участь в конкурсі наукових робіт. При виборі будуть враховувати досягнення вченого та ідеї, які попрацюють на користь місту. Важливо те, що учасник не може брати участь в конкурсі частіше ніж один раз в 5 років. Переможців буде 10, автори найкращих робіт отримають 25 тисяч гривень.

Паралельно з цим буде проходити і соціально-науковий конкурс. В ньому буде також 10 переможців, вони отримають прибуток в 25 тисяч гривень, також фінансування на втілення свого проекту (проте сума прибутку не повинна перевищувати 75% вартості проекту).

Надсилати заявки на участь можна сидячи вдома за комп’ютером на адресу:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або прогулятись містом та зазирнути на площу Ринок, 1, кімната 416.

«Ми очікуємо хороших проектів для нашого міста, адже хочемо з кожним днем покращувати і покращувати його. До нас приїздить багато туристів, проте занадто багато їх не буває. Всі вони очікують побачити європейське місто з новими нотками комфорту. Тому ми влаштовуємо конкурс, щоб оцінити думки світлих голів Львова. Адже всі ми різні і бачення у нас різні. Хочеться знайти щось цікаве», - ділиться організатор.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити