Конкурс науковців

PDF Друк
Вівторок, 22 серпня 2017, 12:29

Україна багата на різних розумних людей, які можуть бути корисні в своїх містах, а також і в Україні. У Львові стартував прийом заявок на участь в програмі «Львів науковий». Львівська міська рада підтримає проведення міських наукових конференцій та виділить премії талановитим вченим. Адже кожен з них потрібен місту, кожен з ним представляє його та показує з кращого боку, адже ці люди роблять багато роботи для науки. Цього року програма «Львів науковий» відбувається вже вдруге. Її завдання - привернути увагу до науки та популяризувати її. Адже зараз молоді не дуже це цікаво, а потрібно це змінити.

Поширили інформацію по університетах, де всі можуть мати стимул, щоб взяти участь, адже буде нагорода. Цього року на програму «Львів науковий» Львівська міська рада виділила 500 тис. грн, з яких 250 тис. грн – на премії вченим і ще 250 тис. – на дофінансування міських конференцій. Є багато критеріїв, по яких будуть обирати, проте все це є в кожного науковця, який дійсно багато досягнув.

Заявки на участь можна надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або передати особисто за адресою: площа Ринок 1, офіс 416. Форма заявки доступна на сайті ЛМР. Прийом заявок триває до 16 жовтня. Результати конкурсу оголосять у листопаді 2017 року.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити