Робочі місця у місті є – немає кваліфікованих спеціалістів

PDF Друк
П'ятниця, 31 липня 2015, 21:18

Нестача робочих рук призводить до конкурентної неспроможності приватних підприємств, а це в свою чергу зупиняє рух на внутрішньому ринку. Чому така маленька проблема спричинює такі національні проблеми?

Швачка

Один із провідних виробників одягу в країні  ТОВзДВ «Львівський Маяк», який десятиліттями надає гідну зарплатню, наразі зітнувся з величезною проблемою – критично не стає робочих рук: «Ми готові надати роботу та відповідну зарплатню, понад сотні швеям, але кваліфіковані кадри, а особливо технічного характеру, не лише для нашого міста, а й для всієї країни – вже набута й актуальна проблема сьогодення. Молодь бажає отримувати вищу освіту, тому технікуми, де навчають майстерності швейного діла вже давно вийшли з тренду» - говорить директор підприємства Віктор Виговський.

«Одяг, який виготовляє це товариство досить якісний та популярний, не так на території України, як за її межами. Але львів’яни не можуть користуватися або купувати такі речі, через те, що основна частина ринку завозиться до нас контрабандою: звісно з неї ніхто не сплачує податки, крім того такий вал не створює нові робочі місця. Звісно, можна впевнено стверджувати, що контрабанда – це своєрідна кишеня, або вид фінансування, який не оприлюднюється» - говорить міський голова міста Львова Андрій Садовий.

Таким чином, не лише це підприємство, а й багато інших, не мають кваліфікований персонал, що тягне за собою важкі наслідки.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити