Швидка допомога в гірській місцевості: мрія чи реальність?

PDF Друк
Четвер, 06 серпня 2015, 13:07

Львівщина отримала швидкий реанімобіль для надання першої медичної допомоги у гірських та важкодоступних місцевостях. Як працює, та чим оснащена сучасна «карета» допомоги?

реанімобіль у Львові

Приватне акціонерне товариство «Концерн-Електрон» вже понад рік працювало над розробкою автомобіля, який швидко пробиратиметься через важкодоступні дороги, аби надати першу невідкладну медичну допомогу.

Майже рік тому ЛОДА, департамент охорони здоров’я та члени Львівського центру медицини катастроф  обговорювали специфіку побудови та вміст реанімобіля, а вже сьогодні завдяки ПАТ «Концерн-Електрон» львівська область, а особливо її гірські райони обслуговує сучасна карета допомоги, яка оснащена всіма необхідними приборами та медикаментами, задля надання якісної медичної допомоги.

«Така техніка необхідна не лише нашому місту, а й усій країні, адже завдяки дизельному двигуну, він без проблем дістанеться тих сіл, куди досі важко було проїхати звичайному автобусу швидкої. Ми попередньо обговорювали всі деталі, які повинен містити реанімаційний автомобіль тому,  наразі ми бачимо досконалу машину. Звісно, попередньо проводились різноманітні  випробування протягом шести місяців, які показали, що він придатний до максимально якісного обслуговування хворих» - говорить головний лікар області Богдан Чечотка.

Спеціально для створення цієї швидкої, на базі «Електронмаш», було створено приватне акціонерне товариство, яке й створило необхідну машину, загальна вартість котрої становить 950 тис гривень.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити