У Львові пройде конференція розробників ігор

PDF Друк
Вівторок, 30 грудня 2014, 21:54

хакер в маскеСаме Львів обраний не випадково для проведення міжнародної конференції розробників ігор. В цьому місті знаходиться кілька великих і дуже відомих підприємств. Це ігрові студії, які відомі далеко за межами України.

GameDevConference 2015. пройде 31 січня на території Українського католицького університету. Час початку – десята ранку.

Ця конференція вже майже приємна традиція. А міжнародної вона є вже кілька років. Цього року прибудуть навіть доповідачі з Японії. Це будуть представники від відомої японської фірми AdinnovationInc. Вони поділяться своїм досвідом в розробці ігор і розкажуть, як їм вдалося зробити свою фірму багатомільйонної.

Вже зараз відомо, що на конференцію прибуде понад 300 учасників, кожен з яких може взяти участь у цікавих розмовах і прослухати виступи на цікаву тему. Доповіді розподілені на кілька розділів: технічні питання, ігровий дизайн, ігрові персонажі і, власне, бізнес розробки ігор.

Організатори намагаються урізноманітнити захід. Багато учасників привезуть із собою свої напрацювання, більшість з яких можна буде випробувати. Наприклад, шолом віртуальної реальності. Адже складно постійно сприймати сухі знання, треба і розважатися.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити