Богдан Чечотка створює обласну позаштатну військово-лікарську комісію

PDF Друк
Понеділок, 12 січня 2015, 11:48

газель скорая помощьГлава ОДА Львова, Олег Синютка уповноважив директора департаменту охорони здоров'я організувати льотно-лікарську комісію. Таке розпорядження вийшло 31 грудня минулого року. Додатково до цього, глава міста пообіцяв, що для роботи льотно-лікарських (військово-лікарських) комісій буде надано достатню кількість кваліфікованих кадрів, як військових комісаріатів, так і медичного персоналу. Всі комісії діють постійно, а не на тимчасовій основі.

Найближчим часом у всіх містах і їхніх районах області будуть виділені закладу медичного типу, в яких буде проходить якісне медичне обстеження і лікування для того, що б громадяни могли вступити на службу за контрактом та службу у військовому резерві Озброєних Сил України. Також підлягають проходженню медичного огляду військовозобов'язані, а також ті, хто має можливість навчання у вищих військово-навчальних закладах Міністерства оборони України.

Такий медичний огляд у спеціально відведених для цього місцях буде безкоштовним. Такі позаштатні  постійні відділення будуть створені у всіх районах Львова та містах, які входять до складу області.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити