Український електробус незабаром віддадуть в експлуатацію

PDF Друк
Вівторок, 26 січня 2016, 16:34

Мер Львова запевняє, що незабаром львів’яни їздитимуть на новому транспорті. В чому особливість електробуса, і хто його створив?

електобус

Сьогодні, 26 січня, мер міста Андрій Садовий розповів про те, що ймовірно вже на цьому тижні завершиться робота над перевіркою електробуса, який було створено львівським концерном «Електрон». Крім того, Садовий зазначив, що автобус працюватиме на 13 маршруті: «Він існує, вже повністю готовий до роботи, але його потрібно ретельно перевірити, адже ми відповідаємо за якість обслуговування та за життя майбутніх пасажирів. Тому набираємось терпіння і, можливо вже через кілька днів, на вулицях міста ви зустрінете зовсім нову маршрутку, яку створили саме у нас, у Львові».

Також мер наголосив, що автопарк маршруток в цьому році дещо оновиться: вже у лютому будуть працювати кілька нових автобусів, а взагалі, в цьому році планується закупівля трамваїв. Та про тролейбуси Садовий змовчав, посилаючись на те, що проект розвитку ще незавершений.

Нагадаємо, що торішній державний бюджет виділив 100 млн грн на закупівлю трамваїв, 40 млн з яких виділено саме для Львова. Як попередньо зазначав мер міста, за ці кошти місто планує закупити два трамваї на тому ж заводі,  що й електробус.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити