Екзотичний відпочинок

PDF Друк
Субота, 12 листопада 2016, 12:21

Тим, хто любить відпочивати, скоріш за все вже набридло одноманіття Єгипту або Туреччини. Хочеться чогось нового.  Що можна придумати краще, ніж подорож в екзотичні країни та острова? Відчуті нові емоції, пережити нові відчуття допоможуть різні країни. Такий відпочинок для творчих людей, для тих, хто хоче розкоші і райської насолоди. Острови манять до себе чудовими водами, пальмами та білосніжним піском. Проте не лише це потрібно у відпочинку.

Дуже цікавою країною, яка пропонує екзотичний відпочинок є Індія. Тут незвичайна природа, багатство тваринного світу, якісна туристична інфраструктура, безліч культурних ресурсів, місця духовних практик і чудове море. Тільки плюси і нічого більше. Тут можна знайти гармонію та спокій, розкіш та задоволення, море та ліси, музеї та виставки.

З Індії можна також перебратись на острів Гоа. На ньому ви знайдете справжній рай на Землі. Тут все відповідає найвищим стандартам. Готелі, в яких номера створені найкращими дизайнерами, обслуговування на вищому рівні, найякісніше та найрізноманітніше харчування. Все створене для вашого відпочинку. Також тут є багато духовних місць, де можна по практикувати йогу та знайти спокій та мир в своїй душі. Це місце не лише надихає на гармонію, але і приносить релакс тілу та розуму.

Ще один невимовно чудовим куточком планети є Шрі-Ланка. Тут поєднується все. Сучасні магазини та кухня з стародавніми пам'ятками та культурою. Тут знайдуть себе ті, хто люблять чисті пляжі та прозору воду. Тут можна знайти непрохідні та таємничі джунглі. Також невід’ємною частиною Шрі-Ланки є дайвінг. Хвилі, безліч фірм, пропонуючих борди та екстрім. Це все можна з легкістю знайти на острові.

Також Шрі-Ланка користується популярністю серед молодих пар. Медовий місяць в такому місці буде найкращим. Багато готелів пропонують навіть послуги святкової церемонії на їх території. І ваше сімейне життя почнеться з насолоди та відпочинку.

Також тут можна скористатись аювердою. Це стародавня медицина, яка лікує тіло та душу. Стоїть на ряду з йогою, проте діє дещо по іншому. Спробуйте і не пошкодуєте.

Шрі-Ланка об’єднує в собі багатство культури, пам’ятки архітектури та релігії, природа та джунглі, специфічна місцева кухня та шопінг.

Відчути відпочинок можна. Ось сторінка карти світу, на якій буде чудовий відпочинок. Обирайте місце, де буде комфортно саме вам.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж