Тури вихідного дня зі Львова - цікавий та корисний відпочинок для всієї родини

PDF Друк
Середа, 29 березня 2017, 20:54

Куди поїхати на вихідні зі Львова - відпочиваємо з користю

Дуже цінною рисою в житті людини є допитливість. Насолоджуватись життям легко, якщо цікавість до усього нового не вщухає з плином років. Тим паче, якщо ви народились в Україні, з її незліченними історичними пам’ятками та природними багатствами. Екскурсійне бюро Відчуй Україну - Fell Ukraine пропонує вашій увазі екскурсії зі Львова до найбільш цікавих туристичних об’єктів західної України.

Для справжніх гурманів ми підготували сиро-винний тур по Закарпаттю. Протягом екскурсії ви не лише відвідаєте історичні місцини і насолоджуватиметесь гірськими панорамами, але й скоштуєте автентичні сири і вина, виготовлені за місцевими старовинними рецептами.Тур охоплює подорож до замку Шенборнів та до мукачівського Паланку. У місті Берегове буде можливість скупатися у басейні, що заповнюється водою з термальних джерел. Далі маршрут пролягатиме до оленячої ферми і вершини гори Маковиця (канатно-крісельною дорогою). У селі Келечина відбудеться дегустація місцевої мінеральної води, багатої залізом. Завершиться дводенний тур на одному з найбільших карпатських водоспадів – Шипіт, звідки ми повертатимемось до Львова.

Дуже насиченим подіями є дводенний автобусний тур до Кам’янця-Подільського, протягом якого ви милуватиметесь мальовничими каньйонами, дністерськими панорамами, таємничими печерами та могутніми фортецями. У Кам’янці знаходиться не лише фортеця XIII-XVIII століть, але й одна з старовинних Ратуш (XV ст.) Особливого шарму місту надає гармонія рукотворної та природної краси. Екскурсія також включає круїз на комфортабельному теплоході по Дністру, до національного заповідника «Подільські Товтри». Далі ми рушаємо до Хотинської Фортеці, а також до загадкових печер у селі Більче-Золоте, де археологами було віднайдено безліч культурних артефактів різних епох, починаючи від найдавніших сторінок української історії.

Романтично налаштованим туристам прийдеться до вподоби тур на Буковину. Першим пунктом екскурсії є Чернівці, своєрідний український Париж. Місто вражає своїми архітектурними ансамблями, що гармонійно поєднують в собі різноманітні архітектурні стилі. Надвечір ми потрапимо до села Мамаївка. Якщо вам пощастить потрапити туди в сезон цвітіння тюльпанів, то ви обов’язково завітаєте у Долину тюльпанів, розташовану поблизу села. У другий день екскурсії ми відвідаємо декілька надзвичайно красивих об’єктів сакральної архітектури Буковини, а також село Чортория (маленьку батьківщину актора Івана Миколайчука) і палац Манеску-Рутковського.

Ще одна романтична екскурсія – тур вихідного дня по Рівненщині. Спочатку ми вирушаємо до містечка Клевань, в якому розташований Тунель Кохання, який вже встиг полюбитися туристам. Зелені склепіння тунелю були створені самою природою. Далі ми відвідаємо рівненський зоопарк, який є молодим, але водночас і дуже прогресивним за своїм устроєм місцем утримання більш ніж 150 видів тварин. Останнім пунктом екскурсії стане Тараканівський форт – похмуре і містичне місце, в якому чоловікам саме час проявити свої лицарські риси характеру.

Екскурсійне бюро «Відчуй Україну» підготувало для вас ще багато різноманітних турів, про які ви можете детальніше дізнатися на нашому сайті:
http://feel-tour.in.ua


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж