Планування подорожі разом із сервісом tripmydream.ua

PDF Друк
Вівторок, 23 квітня 2019, 16:07

Завдяки новітнім інтернет-ресурсам люди мають унікальну можливість подорожувати по всьому світу, не витрачаючи багато коштів на переліт. На сьогодні туристи можуть не звертатись за допомогою в сторонні організації, щоб вони спланували подорож за оптимальну ціну. Tripmydream.ua – це інформаційний портал, який дозволяє людям, що відпочивають, самостійно обрати собі подорож за вигідною ціною. Цей електронний майданчик містить безліч можливих варіантів для подорожування літаком та готелі для проживання з різним рівнем комфорту.

Як замовити квитки Львів – Варшава?

Найбільш поширеним містом серед наявних у переліку культурних та історичних центрів Європи є Варшава – столиця Польщі. Тому на напрям Львів – Варшава зазвичай надається велика кількість квитків від різних авіакомпаній країни. Для того, щоб скористатися послугами сервісу tripmydream.ua, необхідно вказати місто відправлення та місто прибуття. Далі в календарі обирається дата вильоту, кількість подорожуючих та клас комфорту (економ, бізнес). Після цього сервіс Tripmydream.ua робить автоматичну добірку можливих варіантів з детальною інформацією про час відправлення, перельоту та прибуття у країну. Остання колонка таблиці заповнена актуальною ціною на квиток. Вартість перельоту зазвичай відрізняється від компанії-перевізника та наявними пересадками. Після вибору турист переходить на сайт компанії, яка пропонує послуги з перельоту.

Переваги електронного порталу

При створенні цього інформаційного ресурсу перед розробниками була поставлена мета – допомогти людям визначитися з вибором туристичної поїздки за найбільш вигідними цінами. До цього туристи звертались за допомогою до операторів компаній, які займались підбором гарячого туру. А менеджери цих компаній намагалися продати путівки, які користуються найменшим попитом, а за їх продаж вони отримують великі відсотки. Тому, звернувшись до онлайн-сервісу tripmydream.ua, клієнти зможуть з легкістю запланувати свою мандрівку з використанням зрозумілих для кожної людини функцій сортування.

Для початку туристи повинні обрати бажаний тип відпочинку: гірськолижний, екскурсії, екзотичний, оздоровчий, морський. І після цього ознайомлюватись з можливими варіантами. Найважливішими моментами в процесі подорожування є переліт та проживання. Тому портал порівнює всі переваги та недоліки авіакомпаній та готелів, які наявні в даному напрямку.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж