Біженці Донбасу збираються в підвалі дерев'яної церкви

PDF Друк
Четвер, 15 січня 2015, 09:51

деревяна церкваУ Львові, під Голоском, в підвалі дерев'яної церкви більше ста біженців з Донбасу збираються щотижня. Їх зібрав священик греко-католицької церкви Тихон Кульбака, який сам втік з Донецька після того, як пробув у полоні пару тижнів.

Священика взяли монахи-редемптористи у Львові. Він щодня проводить службу в храмі Миколи Чарнецького. А в лекційному залі, який зробили з підвалу, проводить збори з переселенцями з зони АТО.

Тихон Кульбака допомагає людям вирішити різні проблеми - з житлом, роботою та турботою про близьких, які не змогли виїхати. Він також створив і офіційну організацію «Спільнота біженців з Донецька та Відразу України». У Львові є ще одна організація подібного типу, але вони не почали спілкування через те, що він священик. Вирішили, що тут має справу тільки релігія.

Переселенці навіть організували свій вертеп, до якого ретельно підготувалися. Проте великий публіки не було - виступи пройшли тільки в одному спальному районі міста. Але ж справа навіть не в цьому. Люди мали спільну справу, яке відволікало від поганих новин з рідних місць.

Більшість людей вже адаптувалося в соціальному плані - є житло і робота. Однак психологічно це навантаження важка і полегшення можна знайти тільки в спілкуванні.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити