У Львові протест проти поляків

PDF Друк
Четвер, 13 жовтня 2016, 14:20

У Львові пройшла акція протесту під Польським консульством. Люди вийшли з плакатами «Боже, дай розуму полякам», «Польська владо, схаменись» і тому подібні. Причиною стали численні розрушення пам’ятників українських героїв та могил. Активісти запевняють, що це неповага до України.

«Звичайно, що поляки будуть ставити пам’ятники своїм героям та шанувати їх. В свою чергу і ми також встановлюємо пам'ять про своїх героїв. Але треба ж поважати один одного. Тому ми і малюємо тріщину між прапорами наших держав, адже така непошана до нас поставить крапку у відносинах. Польська влада ніяк не відреагувала на те, що невідомі бунтарі спричинили з пам’ятниками українцям, звісно, якби це були поляки, то все вирішувалось би по іншому. Ми закликаємо знайти винних та змусити їх нести покарання», - обурено розповідає активіст.

Також вся команда протестуючих написали листа до польського уряду, з закликанням до публічного вибачення, покарання винних та відновлення пам’яток та могил. Українці, як і всі народи, завжди хотіли пошани та поваги. Тому такі події надзвичайно нас розчарували. Сподіваємось, що зовсім скоро ситуація зміниться та влада вирішить це питання.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Степанiо 13.10.2016 14:42
і ми також встановлюємо пам'ять про своїх героїв, хоча вони і вирізали поляків! Боже, дай розуму полякам, ага...
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити