Надзвичайний і Повноважний Посол США та Голова Львівської ОДА обговорили напрямки співпраці та хід реформ

PDF Друк
Четвер, 27 жовтня 2016, 15:20

У четвер, 27 жовтня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та заступник голови обласної ради Парасковія Дворянин зустрілись із Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Марі Л. Йованович. Під час дискусії сторони обговорили інвестиційний клімат, перебіг децентралізації та ситуацію із протидією корупції на Львівщині.

На початку зустрічі Олег Синютка подякував уряду та народу США за підтримку України, а також за технічну допомогу та навчання для наших військових на Яворівському полігоні, адже це крок до переходу на стандарти НАТО.

Надзвичайний і Повноважний Посол США Марі Л. Йованович також висловила переконання, що співпраця американських та українських військових продовжуватиметься і надалі.

Голова ОДА додав, що ключ до перемоги України лежить й у впровадженні економічних реформ, де Львівщина прагне бути першою. "Найважливішою у процесі реформ є боротьба з корупцією, бо без цього не буде зростання. Підтвердженням цього є принципова підтримка Президента України, відкриття у Львові першого в Україні територіального управління Національного антикорупційного бюро. І, на превеликий жаль, у нас сьогодні найбільше затримань, пов’язаних із корупцією. Але це не значить, що ми маємо найбільший рівень корупції, а просто жоден такий випадок не залишається без уваги. Для прикладу, лише за минулий тиждень правоохоронці затримали 4 осіб. І це ще раз доводить, що недоторканих у нас немає", - розповів Олег Синютка.

У розмові керманич області також підкреслив, що рівень безпеки на Львівщині не відрізняється нічим від жодної європейської держави: "Це вкотре доводить іноземний бізнес, який відкриває нові підприємства на території області". Він навів приклади компаній "Фуджікура", яка відкрила вже другий завод, та "Бадер-Україна", яка наступного місяця теж запускає вже друге виробництво на Львівщині. Проте серед них, на жаль, немає американського бізнесу.

За словами, голови ОДА, особливо цікавими для співпраці із американськими компаніями є галузь енергетики та відновлювальної енергії. Також він розповів про два важливих проекти, які найближчим часом планують реалізувати на території області. Серед них – система електронного врядування та забезпечення Інтернет-зв’язком усіх населених пунктів.

Сторони також обговорили й процес децентралізації. "На сьогодні область перебуває на другому етапі децентралізації. Ми створили 16 громад і це третій результат по Україні. Ми бачимо, як позитивні результати, так і занадто слабкі громади, яким складно самостійно існувати", - резюмував Олег Синютка.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Ernie 28.10.2016 15:00
Even so, you paid a fantastic cost ($585) for the work (granted it is warranty cost) - far
better than my. I have a rental house and the water heater (40 gallon gas) is leaking.


my web blog: Josefina: http://jamestheplumber.tumblr.com/
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити