Цього року головна ялинка країни буде привезена з Прикарпаття

PDF Друк
Вівторок, 29 листопада 2016, 22:46

Ще трошки, і вся Україна порине у святкування Нового Року та Різдва. Чиновники, ж у свою чергу обіцяють нам сюрприз у вигляді чудової красуні-ялинки, яку привезуть із Прикарпаття. Своєю висотою вона однозначно перевершить минулорічну, планується, що вона матиме аж двадцять шість метрів у висоту, а вагою близько дев’яти тон.

Для того, щоб встановити живу красуню на головній площі країни, за допомогою оргкомітету Folk Ukraine була виготовлена спеціальна конструкція. Ялинка буде міцно та надійно закріплена, адже стійкість була випробувана аж двома інстанціями.

Планується, що прикрашена вона буде звичними для українців іграшками. Такими як кониками чи пташками, а ще ангеликами та зірочками, які спеціально для неї виготовлять майстри Оксана Когут і Остап Сойка.

Матеріал, з якого майстри виготовлятимуть іграшки натуральний, деревина. Розмір близько семи десяти сантиметрів, планується іграшку розфарбувати яворівським розписом за допомогою акрилової фарби.

Новорічний ярмарок та зимове містечко, також буде витримане та розписане у стилі Яворівського розпису.  Основними його елементами є квіти та кружечки, що символізує нескінченність та гармонію усього живого.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #2 Newton 01.12.2016 22:18
HostGator offers a particular coupon code for the
patrons who contemplate services for a yr. You will get $25 off
on yearly options.

Here is my website ... hostgator coupon codes: https://www.youtube.com/watch?v=T16DUpA4N-k
Цитувати
 
 
0 #1 Carlota 01.12.2016 11:13
Hostgator webhosting is about offering the absolute best service to their shoppers.


my web-site hostgator reviews: https://www.youtube.com/watch?v=T16DUpA4N-k
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити