На Львівській митниці затримали контрабандиста

PDF Друк
Понеділок, 05 січня 2015, 17:04

львівська митницЯЖитель Львова вирішив вивезти майже 10 тисяч пачок сигарет. Молодий хлопець 27 років захотів обдурити українську митницю. Він йшов по "червоному коридору". Декларацію заповнив швидко. Сказав, що має при собі тільки 300 доларів США та 450 євро. Наявність будь-яких інших товарів заперечував. Митники мали сумніви з приводу правдивості даних, а тому вирішили провести додатковий огляд.

Під час більш уважного огляду в автомобілі було знайдено спеціально зроблений тайник. У ньому знаходилося 9820 пачок сигарет з фільтром. Всі пачки не мали акцизних марок.

Схованка кріпилася до каркаса автомобіля у внутрішній стороні. Його влаштували за допомогою пластикових плит. Їх прикріпили багажному відсіку зменшивши його в розмірі. Там працівники митної служби і помітили невідповідність. Вони склали протокол, в якому йдеться про порушення митних правил за першою статтею 483 Митного кодексу України. На даний момент і товар і сам автомобіль затримані для рішення суду.

Інцидент стався на пункті «Рава-Руська - Гребенне». Останнім часом почастішали спроби незаконного вивезення різних предметів через межі Львова. Однак працівники служб поки що впевнено справляються зі своїм завданням.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити