У військкомат запрошують хлопців 98 року народження

PDF Друк
Вівторок, 06 січня 2015, 13:16

невідома людинаЗвичайно, їх поки що не можуть призвати на фронт, проте просять усіх пройти огляді у місцевому військкоматі. Це так звана «прописна компанія» яка проходить по всій Україні. Прес-служба кабінету міністрів офіційно розповіла, що повістки розсилаються молодим хлопцям.

Тільки в Запорізькій області буде поставлено на облік близько 8000 хлопців. Дія цієї комісії, за словами Запорізького обласного військового комісара по роботі з Особова складом полковник Михайло Логвінова, тільки починається. Весь об'єм роботи планується виконати до 31 березня.

Це буде звичайний огляд лікарями медичних комісій. Також психологи проведуть свої огляди, як і офіцери військкоматів. Будуть вивчено їх стан здоров'я, як морального, так і фізичного. Після огляду кожна молода людина буде знати, в який тип військ зможе вступити по досягненню призовного віку або ж чому він непридатний для служби. Ті, хто будуть мати високі показники отримають пропозицію навчатися у вищих військових навчальних закладах.

Нагадаємо, що призовних віком вважається повноліття, а ось мобілізувати обіцяють і вісімнадцятирічних, попри те, що обіцяють підвищити цей вік до 20 років.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити