39 населених пунктів Львівщини тепер без світла

PDF Друк
Субота, 10 січня 2015, 18:50

лишились без світлаУ ніч з 8 на 9 січня погода розбушувалася. Через це постраждали багато села. Також порвало передачу електрики в місця Золочівського, Турківського, Дрогобицького і Жовківського районів.

Про події стало відомо завдяки прес-службі ОДА Львова. Сильний вітер порвав ланцюга передач, а відновити моментально не було можливості через ту ж негоду. Всього постраждало 19 електропередач і одна частково. Всі вони мали напругу 6-10 кВ. Вітер порвав дроти вночі, а вже в вечора аварійні роботи відновили доставку електрики в багато районів. У тому числі в Жовківський, Турківскій, Стрийський, Пустомитівський, Жидачівський та Дрогобицький райони.

ПАТ «Львівобленерго» оперативно реагує на всі нестандартні ситуації. Предприємство вживає всі можливі заходи, що б люди якомога швидше отримали електрику. Всього для відновлення електричних шляхів викликано майже 150 працівників (25 бригад) і 32 технічні машини.

На жаль, погода на території Львова та Львівської області все також непередбачувана. Прогнози обіцяють похолодання і сильні вітри. До того ж велика кількість опадів. Тому гарантувати, що такі випадки не повторяться неможливо.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити