Пенсіонерка зі Львівської області готова їхати в АТО

PDF Друк
Вівторок, 13 січня 2015, 17:24

бабка торгуєУ соціальних мережах недавно з'явилося фото, де поруч з хлопцями військове навчання проходить пенсіонерка. Багато схвалюють прагнення бабусі і вже сперечаються про те, яке жже зброю в її руках.

Цій жінці 68 років. Вона живе з донькою та онуком у селі Млиниська. Воно знаходиться під Львовом у Жидачевському районі. Бабуся викладає математику в сільській школі. Її батько пройшов Велику Вітчизняну війну від початку до кінця.

Про курси військових їй розповів онук, який знайшов ці курси в інтернеті. Онук вирішив на них піти і тому, сім'я про них дізналася. Бабуся подолала велику відстань пройшовши пішки до центру - адже Володя не захотів брати її з собою. Спочатку жінці не хотіли давати зброю в руки, але вона наполягла, і тепер вміє управлятися з автоматом. Також навчили і перев'язувати поранених, доглядати за хворими - адже на війні всяке трапляється. Показали, як відбиватися від великих груп людей. Загалом - дали всі необхідні знання для першої військової підготовки.

Катерина Білик каже, що вже нічого не боїться. Спочатку тільки боялася відставати від інших. Але тепер готова і в АТО і до самого Путіна. Все заради того, що б захистити своїх онуків. Заради цього їй і себе не шкода.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити