Категорії

"Личаківське кладовище" - заповідник, відомий у всій Європі

PDF Друк
Неділя, 10 серпня 2014, 12:12

На території древнього міста Лева знаходиться не менш старовинний цвинтар - місце, де спочивають відомі культурні, громадські та політичні діячі, що присвятили своє життя боротьбі за інтереси незалежної України. Відвідуючи це місце, кожна людина мимоволі починає задумуватись про вічне, про те, що не піддається плину часу.

Офіційною датою заснування кладовища більшість істориків вважають 1786 рік. Ініціатором заснування цвинтаря були представники австрійської влади на території Львова. На той час місто було столицею Королівства Лодомерії та Галіції. Найстаріше поховання на території кладовища датується 1675 роком. Справжньою окрасою цього місця є кожна з 23 каплиць, під котрими поховані члени найвідоміших львівських родин.

Сьогодні на території кладовища знаходиться заповідник під назвою "Личаківське кладовище" та музей з однойменною назвою. На території заповідника проводять екскурсії для всіх бажаючих познайомитись з історією Львова ближче. Нещодавно керівництво заповідника за підтримки міської влади ввело своєрідне ноу-хау, запозичене в подібних європейських організацій. Тепер кожен відвідувач кладовища має можливість побувати на нічних екскурсіях по території цвинтаря.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити